Azure’da Red Hat Ansible Automation Platform ile hibrit yönetim araçlarını genişletin

Şirketler gelişmiş BT operasyonları, daha iyi platform esnekliği ve birleşik hibrit bulut kontrol düzlemi ile inovasyonu hızlandırmaya çalışıyor. Microsoft, Red Hat ve Azure müşterileri için artık Azure’da çalışan Red Hat Yönetim araçları kümesini Azure’da Red Hat Ansible Automation Platform’un lansmanı ile genişletiyor. Red Hat ve Azure tarafından ortaklaşa tasarlanan ve desteklenen yeni teklif, müşterilerin Red Hat Enterprise Linux (RHEL) dağıtımlarını Azure hizmetleri ve kaynaklarıyla birlikte neredeyse her yerde daha kolay otomatikleştirmelerini sağlıyor.

Azure’daki Red Hat Ansible Automation Platform, Red Hat Ansible Automation Platform’un Azure tarafından yönetilen bir uygulama uygulaması olarak sununun. Yönetilen bir uygulama olarak çalıştırılarak, Azure’daki Red Hat Ansible Automation Platform kullanıma hazırdır ve kullanıcıların yükleme ve yapılandırma süresindan tasarruf sağlar. Yeni bir yönetilen uygulama olarak, sürekli entegrasyon ve sürekli teslim (CI/CD) işlem hattı işlemlerine izin vermek için Ansible playbook’larla uyumludur.

Ağ ve depolama gibi temel Azure altyapı hizmetlerinin yapılandırılması ve Azure’da çalışan RHEL sunucularına dağıtılması artık daha kolaydır. Sunucular için Azure Arc tümleştirmesi, Azure’daki Red Hat Ansible Automation Platform’u şirket içi RHEL sunucularına sahip ortamlara genişleterek hibrit bulut kaynakları için birleşik bir yönetim düzlemi sağlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü