Azure Backup ile SAP HANA Yedekleme

Microsoft yapmış olduğu bir duyuru ile Azure Backup’ın SAP HANA veritabanlarına yönelik çözümünün tüm Azure veri merkezleri ve Gov Bölgelerinde (Almanya Kuzeydoğu ve Almanya ortası, Fransa Güney ve ABD Hükümeti IOWA hariç) mevcut olduğunu açıkladı.

Azure Yedekleme, Azure’un SAP tarafından BackInt tarafından sertifikalı tam uyumlu yedekleme çözümüdür. Bu özellik Azure Backup’ın yönetilen hizmet mimarisine uyum sağlayarak yedekleme altyapısını dağıtma ve yönetme ihtiyacını ortadan kaldırır. Artık Microsoft Azure Sanal Makineler (VM) üzerinde çalışan SAP HANA veritabanlarını sorunsuz bir şekilde yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz – M serisi Sanal Makine de desteklenir ve Azure Yedekleme’nin sağladığı kurumsal yönetim yeteneklerinden yararlanır.

Yararları

15 dakikalık Kurtarma Noktası Hedefi (RPO): 15 dakikaya kadar kritik verilerin kurtarılması mümkündür.
Tek tıklamayla anında geri yükleme: SAP HANA veritabanlarındaki üretim verilerini alternatif sunuculara geri yüklemek kolaydır. Geri yüklemeleri gerçekleştirmek için yedeklemelerin ve katalogların zincirlenmesi, tüm sahnelerin arkasında Azure tarafından yönetilir.
Uzun süreli saklama: Sıkı uyumluluk ve denetim ihtiyaçları için, kurtarma noktalarına bağlı olarak yedeklemelerinizi yıllarca, kurtarma noktalarının yerleşik yaşam döngüsü yönetimi yeteneği tarafından otomatik olarak budanması için saklayabilirsiniz.
Azure’dan Yedekleme Yönetimi: Daha iyi yönetim deneyimi için Azure Yedekleme’nin yönetim ve izleme özelliklerini kullanın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü